| ValyValentin25 a întrebat:

Am și eu o mica problemă la un golf 5, nu se mai închid ușile din spate, când apăs pe telecomanda nu se blochează.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

A patit si taica-meu mai de mult. Vezi ca alea originale de Golf costa o caruta de bani. Alea de Seat sunt 100% compatibile si dai pe ele noi de vreo 2-3 ori mai putin decat pe alea de Golf de la dezamembrari.

| siriusblack98 a răspuns:

Broasca de la usa soferului actioneaza intreg sistemul de inchidere al autovehiculului, posibil sa se fi defectat. Ia incearca sa incui si manual si vezi daca merge. Bine, si daca merge si daca nu, tot broasca de pe usa soferului e de vina in proportie de 90%. Mergi la un mecanic sa iti confirme eventual. Slabe sanse totusi sa fie altceva de vreme ce au picat ambele odata.