| claudiualin5 a întrebat:

Am și eu o problema cu indicatorul de benzina! Imi indica ca am 10 l de benzina și în mers am rămas fără. Am băgat 5 l zi îmi indica acum ca am 20! De la ce ar putea fi? Mașina e cam ridicată de spate pentru ca s-au dus amortizoarele! Aceasta ar putea fi cauza?

Răspuns Câştigător
| Denila123 a răspuns:

Cred, ca da, scoate sonda, verifici, in spate, dai scaunele pe spate, si scoți pompa,

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| relian a răspuns (pentru Yhwh2020):

laughing pai asta e in RO pune omu de cati bani are, de 5 lei sau 5 litri nici nu sta pompa in benzina laughing merge cu rugina sau cu gaze laughing iN sf cred ca are pompa dusa, sau plutiroru de la pompa sau cum se mai numeste.Ete bine sa schimbe pompa cu totu daca tot umbla acolo.Scuze ca am scris la tine, dar ma amuzat ce ai spus ca e drujba laughing