| mitzaneb1 a întrebat:

Am si eu o problema cu un golf 3..de curand am schimbat amortizoarele pe spate si bucsile la punte, problema este urmatoarea decind le-am schimbat imi troncane pe spate de zici ca se rupe dar nu in gropi pe drum normal se aude ca si cum ai busi cu un fier intr-o tabla dar incontinu daca masina este plina nu mai face.....cauza?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E Golf 3... Da manelele mai tare laughing
Acum serios, de unde vrei sa stim noi ce se aude? Baga-te din nou sub ea si vezi ce ar putea sa faca zgomotul ala.
Ar putea fi si ceva intr-un tambur.
Se aude ritmat, in functie de viteza?

| MariusF23 a răspuns:

E un VW. Trebuia sa te astepti la asta.

| ValiR a răspuns:

Salut,
Mergi la un service sa- ti verifice flansele de la amortizoare.
Am patit si eu acelasi lucru si era rupta una.
bafta!