| Malaguti a întrebat:

Am si eu o problema cu un scuter malaguti f12 de 49 cm,
Când accelerez in timp ce merg cu el la maxim mi se pune ca in frâna de motor cum se mai zice in nas si nu se mai accelereaza,iar daca il ti cam la jumate merge bine si scoate si fum alb spre albastru! Astept răspunsuri, Multumesc!

2 răspunsuri:
| MY_Franko_1979 a răspuns:

Desfa carboratorul.e jiglor infundat.sa nu fie mizerie.depuneri..curata l bine. daca tot face. schimba CDI

| MY_Franko_1979 a răspuns:

Desfa carboratorul.e jiglor infundat.sa nu fie mizerie.depuneri..curata l bine. daca tot face. schimba CDI si bujie