| Pelin_Dumitru_1983 a întrebat:

Am si o problema la un golf 4 numai merge bricheta mai merge priza din portbagaj dar nici aia nu mai merge sigurantele is bune m-am uitat la ea e buna care a fi cauza.

2 răspunsuri:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Cumpara-ti o bricheta, cu 2 lei!

| DataSoft a răspuns:

Cel mai bine mergi la un electrician auto..pentru ca daca te iei dupa sfaturile unora care se dau "cunoscatori" e posibil sa dai foc la masina.

totusi schimba siguranta..si curata acolo cu sprey de contacte electrice. daca nici asa nu functioneaza... MERGI LA UN ELECTRICIAN AUTO!