| Iunix a întrebat:

Am trecut examenul auto. În câteva zile o să-mi vină permisu. Am văzut că pe permis este o poză 3/4 ( ca la buletin ). De unde vor lua cei care fac permisul acea poză?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu puteai da examen fără să plătești 68 lei la trezorerie, iar când ți-ai depus dosarul ca să dai sala, trebuia să ți se facă poze.
Nu ți-au făcut?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu ti au facut poza?

| Yurisa a răspuns:

Cand te-ai dus sa iti depui dosarul pentru examen ti-au facut si poza, nu?

| Începătorul988 a răspuns:

Pai, cand ti-ai depus dosarul nu ti-au facut o poza?
Atunci trebuia sa iti dai parul pe spate cu gel, sa te faci Gigel frumos, ca cu poza aia ramai ani buni in permis. laughing)

| esa212015 a răspuns:

Se face poză și pentru permis ca și când îți faci buletinul.