| Alsjdiejbsuhsbdbset a întrebat:

Am uitat cheile in contact, mașina este oprită, iar ușile închise și nu sunt acasă. Aș putea deschide ușile mașinii fără sa sparg geamurile? Mașina este un Chrysler Voyager 2005

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti, cauta pe net pe cineva care se ocupa cu asa ceva. In 5 min rezolva

| relian a răspuns:

Nu cred ca masina aia se putea incuia cu cheia in contact, cum spui.Sa uiti cheia in masina asta se poate, si sa fi incuiat de la butoane, dar in contact, nu cred ca sar incuia.
Daca totusi s-a intamplat, inseamna ca e un stift de masina laughing

Poti chema pe cei care se ocupa cu descuiatu masinilor, platesti si iti secuie aia masina.
Ori daca nu chemi pe nimeni, desfaci sau spargi un stop la spate, intri in portbagaj si de acolo in masina, asta daca scaunele din spate se deschis.Stopurile la masini is ieftine, mult mai ieftin ca un geam.
Daca la spate ai tabla, atunci cauta sa chemi ceva firma sa iti deschida usa.

Pe viitor fa-ti o cheie, macara lama si o tii de rezerva in casa.

| dan6783 a răspuns:

Nicio masina decenta nu se incuie automat cu cheile in contact.