| Lambeanu_Florin_1995 a întrebat:

Am un aro ims din 1962.Cum as putea sa-l matriculez la categoria masini de epoca si cat m-ar costa?

3 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Diesel sau benzinar? Daca este diesel nu poti sa-l inmatriculezi pentru ca nu s-au facut niciodata diesel din fabrica ceea ce inseamna ca este considerat un artizanathappy

| AgathaRo a răspuns:

Http://www.retromobil.ro/ acolo gasesti toate informatiile de care ai nevoie.

| tudorviorel a răspuns:

Mergi cu actele la RAR din localitatea unde locuiesti si cei de acolo te vor ajuta.astfel de masini inca mai sint in circulatie