| Roberrrrt3451 a întrebat:

Am un ATV Linhai aniversary edition! Si pana acuma nu avea nici o problema dar ieri m am plimbat cu el si l am oprit sa vad ceva cu un prieten! Cand am vrut sa il pornesc nu mai pornea! A pornit dupa 10 minute de impins de ce? P.S Cand apasam pe butonu care pornea atv-u nu facea in nici un fel.

2 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

S-a ars cdi sigur. Pune altu nou vezi daca merge cu el. Mai face figuri dintr-astea cdi -ul chinezesc.

| blAster85 a răspuns:

Electromotor, buton de pornire, siguranta, baterie. Verifica partea electrica, vezi pe youtube daca gasesti ceva referitor la model, marca.