| heAdgN a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul.
Acum 3 saptamani intr-un weekend mi-am schimbat win la pc m-am jucat putin si l-am oprit pt ca am plecat luni in oras la liceu si cand m-am intors vineri am vrut sa pornesc pc dar cand apasam pe buton se pornea si in 5 secunde se restarta si tot asa pana cand l-l - am scos din priza.
Ce poate avea?
P.s Am mai avut odata problema asta dar am avut garantie si l-am dus la reparat.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Du-l si acum, post-garantie! Sursa!

| heAdgN explică:

Deci sursa e de vina? Si eu m-am gandit?

| anatolmarin a răspuns:

E posibil sa ai pb si cu placa de baza... sau alte componente. cel mai bine mergi intr-un service unde iti testeaza toate componentele. daca esti din Bucuresti iti recomand : http://www.fix24.ro/contact/
sunt rapizi si nici nu sunt scumpi.