| TheUnluckyClaudiu a întrebat:

Am un BMW 320d e46 din 2003 si am pe el un volan in 4 spite fara comenzi, cam cat ma costa sa il schimb cu volanul in 3 spite cu comenzi?

1 răspuns:
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut,Nimeni de aici,si sunt foarte putine sanse,sa dai peste un mecanic,intr-un servis auto
Experienta mea,iti va da de intels, ca nu iti schimba volan-ul cu totu
Iti desface volanu-l, si iti schimba,(leaga, conecteaza) butoanele de comenzile masini

Mai multe detalii contacteaza un servis, echipa lui te poate lamurii
Succes