| SSaleu20 a întrebat:

Salut, am un e46 316i din 99 cu volan fara comenzi si acum o sa il schimb( al meu e cel in 4 spite si pun in 3) dar cel pe care il iau in 3 o sa aiba comenzi pe el, se pot activa? La un electrician desigur, dar intreb de acum ca sa stiu daca ma uit sa iau cu comenzi sau fara volanul.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Ia fara daca e mai ieftin si oricum te-ai obisnuit fara. Comenzile alea oricum nu le folosesti si in timp iti pot face probleme pentru ca acel volan cu comenzi are si o panglica mai complicata care se strica in timp.