| Ionelll78 a întrebat:

Dețin un passat b6 și aș vrea să-i schimb volanul pentru că pe acesta pe care-l am nu are comenzi. Oare pot să-i pun volan cu comenzi dacă comenzile nu le-a avut din dotare? Oare m-ar costa mult dacă aș putea? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Poti sa-i pui alt volan.
Dar pe langa acesta ai nevoie si de calculatorul de coloana plus spirala aferenta.
Dupa ce ai aceste piese si le-ai montat, poti sa faci codarea.
Toata distractia asta te duce peste 100€

1 răspuns:
| Sofer a răspuns:

Poți sa ii pui volanul ala smecher de golf 7 ca comenzile se adaptează din tester