| alexionut24 a întrebat:

Am un casetofon Sony Xplod cdx-G1100U (55x4 max.power) pe un logan. Ce boxe sunt compatibile tinand cont ca in spate eu am incinta de boxe ovale, vreau ceva rezistent sa nu schimb din an in an boxele... buget cam 350lei pentru ovale.

1 răspuns:
| heddy10 a răspuns:

Caută pe UpCar.ro difuzoare care au ca specificații o putere rms nu mai mare de 50w, eventual pe 3 căi (joase, medii și înalte) și cu sensibilitatea cât mai mare (90-93db), asta in cazul în care dorești să le legi direct la player.
Dacă vrei să le amplifici, poți să mai ridici pragul de 50w rms.

https://www.upcar.ro/mp3-playere-boxe-subwoofere/boxe-auto.html