| anonim_4396 a întrebat:

Am o dacia 1310, si am cumparat un cd player Sony Xplod Cdx-S22 (amplificator S-MOSFET, putere de ieşire 4 x 45 W ) si vreau sa cumpar niste boxe Sony XS-F1325 de 13 Cm sa le pun pe fata. Afecteaza cu ceva cd playerul, sau mai pot sa pun inca 2 boxe pe spate?

Răspuns Câştigător
| romichete a răspuns:

Playeru tau are 4 iesiri deci poti pune 4 difuzoare unde vrei u eu spre ex am tot o berlina pe injectie si am 4 difuzoare.2 de 13' in usi si 2 difuzoare ovale mari la luneta

6 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Da cum esti nascut in 95 si ai masina straight face?

| Soldier92 a răspuns (pentru XatomisX):

Simplu! nu strica sa am si eu o berlinahee hee aranjata de mine, ingrijita!

| XatomisX a răspuns (pentru Soldier92):

Da e pe numele lu' taica-tu nu?

| Soldier92 a răspuns (pentru XatomisX):

Da!winking azi i-am cumparat 2 difuzoare Sony pentru fatahee hee

| XatomisX a răspuns (pentru Soldier92):

Da si asculti salam liverolling on the floor))))))?

| Soldier92 a răspuns (pentru XatomisX):

Nu ascult manele!winking sa stii si tu