| Meganos a întrebat:

Am un cd player kenwood la masina si nu stiu cum s-ar putea conecta un mp3 sau mai bine un usb deoarece nu am mufa usb. Funda la cine da cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| cartman a răspuns:

Iti iei un d-asta (((( http://cheapcarmp3player.com/images/cheap_car_mp3_player.jpg ))) care se pune la bricheta. dar sa nu te zgarcesti sa iei la 10 lei ca am vazut ca sunt de bune.

3 răspunsuri:
| faranumemomentan a răspuns:

Incearca cu mufa jack daca are

| anonul a răspuns:

Cumpara-ti unul cu loc pentru usb sau daca-ti lipseste caplu' cumpara-l, o alta varianta poate fi card (asta daca are slot). Concluzie cumpara altul sad

| madalinutza_1064 a răspuns:

Ei nah tu ce sati povestesc... tiai facut si u cont pe TPU, maibig grinbig grinbig grin mai copiat