| dany2446 a întrebat:

am un CD player kenwood kdc-4047u si vreau sa il pun pe un opel astra g. Acesta a mai fost pus pe o masina iar firele de la mufa principala care intra in casetofon au fost taiate si legate individual la bordul acelei masini. De unde as putea face rost de mufe care sa se potriveasca intre CD-player si masina sau cum sa fac sa il montez?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai nevoie de un nou adaptor ISO-Kenwood.
Se gaseste pe net http://www.adelaida.ro/conector-auto-alpine-iso-zrs-45.html

| dany2446 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am si comenzi pe volan, iar pe un fir de la cd player scrie "steering wheel remote". deci vor merge in continuare comenzie de pe volan pe kenwood?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru dany2446):

Asta nu stiu, nu am conectat niciodata comenzi de volan...

3 răspunsuri:
| LuluOneMillion a răspuns:

De la vechiul tau CD player sau le legi ca la celalalt ca nu e greu.