| Darius0005 a întrebat:

Am un golf 4 iar mânerul exterior de la ușa din spate de pe dreapta nu merge. Tot aceeași ușă este setată pe modul siguranța copiilor deci nu o pot deschide nici din interior. Practic ușa nu poate fi deschisă. Ce se poate face în privința asta?

Răspuns Câştigător
| Carbit9669 a răspuns:

Daca nu reusesti sa deschizi usa si nici sa o demontezi fata de usa pe interior cred ca optezi pentru un flex si o alta usa in dezmembrari nu cred ca e mai mult de 500 lei pentru golf 4 si macar scapi de problema

| Darius0005 explică (pentru Carbit9669):

Păcat, nu aș fi vrut să se ajungă la asta dar nu cred că există altă obțiune

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici acum nu ai rezolvat problema? De ce nu mergi la un service?

| Darius0005 explică (pentru darrio2007):

Păi s-a întâmplat recent și am zis că înainte să o duc la un service să văd dacă se poate rezolva altfel

suntserios
| suntserios a răspuns:

Desfaci frumos fata de usa si vezi ce e inauntru. banuiesc ca desi e inchisa se poate scoate fata de usa

| Darius0005 explică (pentru suntserios):

Păi nu pot deschide ușa iar șuruburile de prindere sunt pe marginea ușii