| mtw123 a întrebat:

Am un golf 5 si cand plec de pe loc pare ca pleaca foarte greu, greu din spate. Ceva sugestii?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pleaca doar din fata.

| mtw123 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ma refer ca pleaca greu de spate, dar ma rog, fa i pe inteligentul in alta parte.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru mtw123):

Ai incercat si fara frana de mana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil este de la etrier, vezi dupa ce mergi un timp cu masina daca are un miros ciudat la roti, insa oricum trebuie sa o duci la un mecanic sa vezi ce are.

| Irinelp a răspuns:

Salut, probabil că una din camerele de aer de la o roată din spate nu este umflată suficient, în acest caz trebuie verificată presiunea tuturor roților, acestea să fie egale, sau poate că una din roțile din spate sunt decentrate și atunci trebuie văzut un mecanic.