| TraianBasarab a întrebat:

Am un Mercedes E class 2005 w221 și am pe volan sa raspund/închid la telefon, pe bord am numere de la 0-9 sa scriu un nr de Telefon și am și buton cu TEL dar apas pe el și spune telefon indisponibil. De ce oare? Am văzut la unii ca au o chestie ciudata asa pe care apasa dar eu nu am. Ma gândesc ca dacă am toată alea cu telefonul îl pot conecta dar nu știu cum.

2 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Din cate am cautat pe Youtube nu prea am gasit tutoriale. Cel mai probabil are volanul schimbat cu unul cu comenzi volan. Cred ca ar fi trebuit sa aiba masina bluetooth. La al meu il conectez prin bluetooth, la navigatia masinii(Audi a3 8p 2008 euro4)

| cineva0757 a răspuns:

Poate că poţi conecta prin bluetooth