| mircea881 a întrebat:

Am un moped cimatti oasi si am nevoie de o piesa la motor. Stie cineva unde si daca pot gasi piese de schimb pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| slalomprintrecretini a răspuns:

Uite numarul de telefon 0752035535.

12 răspunsuri:
| slalomprintrecretini a răspuns:

Da-mi mesaj cu ce piesa vrei si daca o am ti-o vand la un pret acceptabil.

| mircea881 explică (pentru slalomprintrecretini):

Am nevoie de capacul de la motor unde se afla ambreajul si rotile alea dintate, acolo puneam si ulei pentru angrenaje.
Capacul se afla in partea stanga a motorului (motorul fiind montat pe cadru)
Pe capac se afla si o piesa care e actionata de un cablu si cupleaza ambrajul, in acest fel pornec motorul, cu pedalele.
Sper sa ai asa ceva.

| slalomprintrecretini a răspuns (pentru mircea881):

Ce imi ceri acum trebuie sa imi vina pe la ora 10.
Eu le primesc de la Bucuresti. Daca vrei ti-o dau cu 75 ron.

| slalomprintrecretini a răspuns (pentru mircea881):

Cam ce dimensiune are capacul?

| mircea881 explică (pentru slalomprintrecretini):

Dimensiunea nu o stiu exact ca din capac nu a ramas mare lucru.
Pretul e in regula numai sper sa se potriveasca.
Fa o poza daca vrei si trimite-mi pe mail (mirceaionesi@yahoo.com) si daca e in regula o cumpar

| slalomprintrecretini a răspuns (pentru mircea881):

Nu ii pot face poze fiindca e sigilat.

| mircea881 explică (pentru slalomprintrecretini):

Ok atunci il trimiti prin posta?

| mircea881 explică (pentru slalomprintrecretini):

Si lasa-mi daca vrei un nr. de telefon pe adresa mea de mail sa mai comunicam

| slalomprintrecretini a răspuns (pentru mircea881):

Numarul este de la Bucuresti de unde imi vin.

| mircea881 explică (pentru slalomprintrecretini):

Aha multam

| slalomprintrecretini a răspuns (pentru mircea881):

Gata ai rezolvat?

| mircea881 explică (pentru slalomprintrecretini):

Inca nu, nu au asa ceva

| slalomprintrecretini a răspuns (pentru mircea881):

Uite numarul de telefon 0752035535.