| songs12 a întrebat:

Am un opel agila din 2004 cdti, cu motor de 1. 3porneste dar cand se incalzeste motorul nu mai porneste.Dau funda! Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| dru1darius a răspuns:

Ti blocat termostatul, motorul are un senzor care detecteaza cand temperatura ii peste limita normala, du-te la un service, poti cumpara termostatul dupa internet sau de la service

| songs12 explică (pentru dru1darius):

Si cam cat costa?

| dru1darius a răspuns (pentru songs12):

Undeva intre 130-200ron depinde de firma si de unde cumperi

4 răspunsuri:
| songs12 explică:

Si cam cat costa?

| songs12 explică:

L-am schimbat si nu merge.La service mi-au zis ca este de la calculator.Da-mi si me un sfat ca nu mai stiu ce sa mai fac.