| iDorynn a întrebat:

Am un Opel Astra G 1.7 cdti 2003. Am o problema cu la pornire, porneste doar cu Spray dupa care se comporta normal.Care este problema?

2 răspunsuri:
| IonutzMariusz a răspuns:

Probabil pe la pompa de înaltă presiune sau pe la injectoare... Trebuie verificat în service.

| iDorynn explică (pentru IonutzMariusz):

Multumesc pentru raspuns, dar e posibil sa fie si supapa de pe rampa defecta? pentru ca are momente cand poate o saptamana la rand porneste normal. Dupa care iar o apuca si nu mai porneste.