| TeenWolf a întrebat:

Buna tuturor, am o problema cu opel astra 2004 nu porneste deloc... de la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Dacă am avea niște simptome mai detaliate, poate am avea un răspuns concret. Poate fi de la orice, de la pana prostului, până la injectoare.
Spune-ne dacă se învârte motorul când dai la cheie, dacă dă să pornească dar "tușește" puțin și apoi moare, sau alte simptome și de asemena specifică tipul combustibilului.

7 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

N-ai bagat cheia in contact. Parerea mea...

| TeenWolf explică (pentru ThePoet):

Parerea da e stupida... dar oricum orice om are dreptul sa-si expuie parerea...

Răspuns utilizator avertizat
| andreisoci a răspuns:

1.ai verificat bujiile? 2.bateria ai verificat-o? 3.benzina ai in ea?laughing4.cati ani ai?

| TeenWolf explică (pentru andreisoci):

1 este diesel 2 nu e de la baterie 3 este diesel 4 15, ani...