| denisa17 a întrebat:

Am un scuter piaggio zip acum cumparat!
la inceput a mers, apoi dupa cateva zile a inceput sa faca fite: porneste si nu accelereaza tot merge la relantiu. si mai face cate un hop dintr-o data si iar merge la relantiu si se opreste! apoi nu mai vrea sa porneasca! ce are? helpppp

Răspuns Câştigător
| kta_6466 a răspuns:

Vezi sa nu fie infundat jiglierul sau sa nu fie volanta care are niste zimtii care probabil s-au rupt iar pistonul cand se invarte cum nu mai sunt pinii se invarte in gol