| beer a întrebat:

Am un Yamaha tzr 50 si as vrea sa ii pun un motor mai mare cam de la 80cc pana la 200cc imi puteti spune ce motor s-ar potrivi pe sasiu? va roog?

1 răspuns:
| bogdanel7 a răspuns:

S-ar protrivi un motor de iei cativa ani buni pentru ce vrei tu sa faci, la mititica frumos, pe timp de criza, mancarica gratis, caldurica, mai o chiftea cu prastia, mai fundu sus oleaca, nii ca merge. Ce mi-ar place sa va prinda sa va bagati mintile in cap.
Ce crezi ma "laba" ca toata lumea e mai proasta ca tine si tu esti zmeu? Mergea candva treaba asta, s-a dus.