| DanJr993 a întrebat:

Are cineva o motocicleta Yamaha/Aprillia motor de 49cc (preferabil tunat, 80cc), 6 trepte, bord electronic(indiferent) de vanzare?

Răspuns Câştigător
| KaPy2 a răspuns:

Cauta si tu pe http://www.4tuning.ro/
Daca iei ceva cu motor de 80cc vezi sa aiba si grupu de 75;)

| DanJr993 explică (pentru KaPy2):

Pai sti caut sa fie ceva tuning. k ieri am facut accident k a mea, si caut altawinking daca poti sa imi dai un site direct...

| KaPy2 a răspuns (pentru DanJr993):

Nu stiu alt site sunt mai multe dar eu nu le stiu, pe acel site gasesti si carene pentru scuteru tauwinking, funda?

| DanJr993 explică (pentru KaPy2):

Nu am scuter. motowinking

6 răspunsuri:
| lorenzo229131 a răspuns:

Am eu un gilera ice de 49 bord digital 10.000 km parcuri fuge 75 350 negociabil sau accept si schimburi

| DanJr993 explică (pentru lorenzo229131):

Prinde max 75? ce an fabr? si 350 euro?

| DanJr993 explică (pentru DanJr993):

Frate eu nu vreau scuter... vreau motocicleta