| BitKode a întrebat:

Aprilia RS 125 sau Yamaha YZF-R 125? Mentionati raspunsul! Funda! (daca puteti da alte exemple dar sa nu depaseasca 125 cc si sa arate a motocicleta nu a bicicletawinking ) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| adinaTPU a răspuns:

Parerile pro si contra sunt multe. La Yamaha r125, ca avantaje ai design-ul (aici sunt cam obiectiv), sunetul, consumul, fiabilitatea, pe cand la Aprilia rs 125 ai ca avantaj doar puterea. Tine cont si de pret pentru ca pe langa achizitie, trebuie s-o mai treci pe numele tau, sa iei RCA, etc. Preturi la RCA, pentru fiecare motor in parte poti compara pe http://www.romasig.ro/rca-ieftin.php Eu de acolo imi iau asigurarea de cativa ani, e broker sigur, plus ca livreaza gratuit oriunde in tara.

1 răspuns:
| gtr2rr3 a răspuns:

Simplu! Yamaha YZF-R 125!