| mgtow a întrebat:

Are ceva daca la atestatul de transport marfa si persoane + cardul tahograf are o serie diferita fata de cea a permisului? Cineva mi-a zis ca e riscant sa merg asa pentru ca primesc o amenda si mi se retin cardurile, nu stiam ca noul permis are un nr. de serie diferit si acum sant intr-o mare belea cu ARR-ul. Cineva care stie sa imi explice treaba.

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Difera atestatele altfel risti o amenda mare si ceva puncte de penalizare.