| Gicu233 a întrebat:

Salut.Am rămas fără permis.Jobul îl aveam pe baza permisului,lucrând pe camion.
Ce sanse am sa ma duc la o firma din afara tarii,respectiv Olanda și sa nu și dea seama ca nu am permisul? ma gândesc sa ma duc la o firma sa schimb remorci în incinta fabricii, depozitului.ce șanse sunt sa și dea la angajare seama ca nu am permisului când le prezint doar cardul tahograf și atestatul de transport marfa?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca pentru munca nu este necesar permisul n-ai nici o problema, nici macar nu cred ca o sa te intrebe de permis si nici de celelalte.