| allexx98 a întrebat:

Are cineva Fuel Shark? Este bun de ceva? am vazut reclama si zice ca poti econimise combustibil si este bun apai nu stiu ce sa zic de el...stie cineva daca este bun sau nu?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Sa fim seriosi ma... Fuel Shark ca si filtru facut de marele savant roman rolling on the floor ca si toate prostiile sunt niste minciuni ordinare si niste prostii. Daca un motor termic ar putea fi proiectat sa consume mai putin nu l-ar face marii producatori din start cu acel ceva si ar face vanzari astronomice? Sa fim seriosi... sunt prostii nu este bun de nimic si ni economisesti nici macar 15 picaturi de benzina la 3500 de km!

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

Mituri pentru prosti. Fie ca e Duralube, Fuel Shark, apa sfintita, nici una nu ajuta cu nimic, mai ales in ziua de azi.