| mihalitza a întrebat:

Are cineva o Lada Niva? Merita sa-mi cumpar una second hand?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt interesat am tot citit despre ea pe forum club 4x4 ma obseda frontera dar nu face ce face niva si piesele sunt mai scumpe florin

5 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Nu prea. Vei avea mai multe belele decit satisfactii.

| florentina_2607 a răspuns:

NU MERITA, CUMPARATI UNA NOUA

| florentina_2607 a răspuns:

Eu am lada niva fabricata in 2005, am luat-o de la cineva care a folosit-o 1an, am reparat motorul, am schimbat setul de ambreiaj. Merita sa iti iei noua, piese cumpar de la Cluj, mi le trimite cu fan curierul si iti face si discount, www.pieselada.ro. Cu bine, Mihaela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita. urca te intr-una si du-te unde vrei.laughing nu asculta de nimeni.

| marius_6551 a răspuns:

Daca esti interesat pot sa iti ofer una din 2005 la un pret bun. reatii la tel. 0762614500, sau 0745614500