| Valentynnnnnnnn a întrebat:

As avea o intrebare...cum sa-mi conving parinti sa-mi cumpere o motocicleta? Banii nu sunt o problema dar imi aduc argumente tot felul ca sa nu fac vreun accident si multe altele... Aveti voi vreo odeie cum sai conving?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Asculta-i si cand vei avea 24 de ani sa faci scoala de soferi pentru motoreta din categoria A te pui pe treaba.

3 răspunsuri:
| FrateleAndrei a răspuns:

DA! Cumpara-ti bicicleta.

| Valentynnnnnnnn explică (pentru FrateleAndrei):

Ehe eu bicicleta am de la 4 ani :ddar vreau ceva ma mare si cam greu a sai conving

| FrateleAndrei a răspuns (pentru Valentynnnnnnnn):

Bicicletă ai...Atunci cumpără-ţi Jeep.