| Zozolyx a întrebat:

As dori sa stiu cum se aude modelul nokia x3... adica se aude tare, incet sau normal... Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Difuzoru de la Nokia x3 e extraordinal. eu am avut si am fost uimita de el.are un sunet clar si la maxim te dor urechile. IL RECOMAND!

6 răspunsuri:
| cartman a răspuns:

Tare se aud toate, daca vrei claritate la difuzoarele telefonului (nu la handsfree) ia-ti un Nokia 5700, s-a auzit cel mai clar din toata droaia de telefoane pe care am avut-o. totusi are symbian si te complici, ramai la x3 tongue

| clauss a răspuns:

Puneti oameni buni intrebarile unde trebuie, sa stie omul unde sa caute, ce i trebuie. Multumesc dar sper sa nu ma injuri zozolyx

| Gizăz a răspuns:

De ce ar fi cineva interesat de asta? În cazul tonului de apel în sine nici nu e nevoie să se audă prea tare. Rămâne partea cu muzica. Din moment ce iţi doreşti să se audă tare e clar că nu ai intenţia să foloseşti căştile, ca orice om civilizat. Chiar ai de gând să stresezi pe alţii prin autobuz sau eu mai ştiu ce? Dacă mai bagi şi Salami sau Guţari atunci e şi mai grav.

| Denysa_3140 a răspuns:

Eu cred ca se aude normal`.big grin

| Sofer a răspuns:

In general la telefoanele Nokia se aud destul de tare.

| darkstar a răspuns:

Da chiar asa... ce cauta aceasta intrebare la auto&moto?