| DonCristiano a întrebat:

Salut as dori daca exista un program pentru ascultat muzica mai tare pentru nokia mai exact 5530 xpress music ca mi se pare ca se aude cam incet pls

Răspuns Câştigător
| pnKK a răspuns:

Te asigur ca e de la casti nici decum de la telefon. Asta daca nu l-ai trantit de toti peretii. Daca difuzoarele sunt mai slabute nu inseamna ca si reda sunetul la o calitate inferioara sau la un volum mai incet. Plus ca e xpress music de la nokia. Si eu posed un telefon nokia din seria N si nu ma pot plange de claritatea si calitatea sunetului.

1 răspuns:
| sinblade27 a răspuns:

Nu iti trebuie un program mai tare ci un enhancer de sunet, daca asculti prin casti nu le folosi pe cele de la nokia recomand philips sau sony care sunt putin mai puternice (intre 15-40 ron)