| kolarov123 a întrebat:

Salut.am un nokia c3 si am umblat si la egalizator si am dat la mazim dar se aude incet fata de nokia x2 cu egalizator normal. vreau si eu winamp pentru el care sa mearga sau un program sa se auda mai tare. multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

Buna! Inceraca sa intri pe mobile9 (Apps) si scrii la search ''winamp''. O sa-ti dea multe solutii. sau stai ca iti dau linkul: il scrii la google, si iti va da o singura optiune. Cum o deschizi o sa vezi mare undeva '' Download to Pc'' : uite-l '' http://gallery.mobile9.com/f/2186540/?ref=2994 ''

| kolarov123 explică (pentru ŜħadØwFcutPťParkour):

Am intrat pe mobile 9 dar niciunul nu a mers.stiu siteul de mult

| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns (pentru kolarov123):

Pai daca este asa mai incearca umnet! Daca mai am idei ti-le zic!

| kolarov123 explică (pentru ŜħadØwFcutPťParkour):

Am intrat pe umnet.siteul e bun dar trebuie sa ma inregistrez.mersi oricum

| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns (pentru kolarov123):

Pai daca tot suntem la subiectul asta de download, sti cumva un site sau nu stiu... de unde pot descarca video-uri pentru Nokia 2730 classic?