| MarianPaun a întrebat:

Hey! Nu stiu ce naiba are iphon-ul meu, cateodata se aude tare(normal) si cateodata se aude incet..isi revine singur. ce naiba sa fie? e iphone4

2 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Cum a zis si smileee12345, este posibil ca telefonul sa nu fie original sau sa aiba probleme cu difuzorul sau Software-ul. O alta cauza poate sa fie din cauza melodiei care se aude mai incet fata de celelalte. Incearca sa asculti muzica la casti iar daca face tot asa inseamna ca nu e de vina difuzorul ci telefonul...

| Helăăăăăuu a răspuns:

Esti sigur ca e original? Al meu nu face asa.