| VortexLuz a întrebat:

Aș putea găsi un Vw Passat, Berlin, 2.0 TDI 140 Cp, 2009/2010, cu toate dotările și cu până în 150 mii/Km Reali? (Bineînțeles că o să fie verificabili în reprezentanță)

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cu toate dotarile, probabil nu.
Pana in 150. 000km, da, dar la un pret exorbitant.
Sau eventual o masina masluita (care a fost avariata).

| xerxes1 a răspuns:

Un prieten a trebuit sa-si schimbe ECU in reprezentanta si nu au reusit baietii de acolo.Mergea pana la 80% si se bloca softul.
Dupa doua zile tot ei au chemat un smecheras care se ocupa cu kilometraje eliminari egr, update-uri, remapari, a rezolvat in 20 de min si a cerut 500 lei.
Asa ca slabe sperante sa-ti detecteze km reali daca cine i-a modificat este mai competent decat ei.