| VortexLuz a întrebat:

Pot găsi un Vw Passat, Berlin, 2009, 1.9 TDI bine întreținut cu dotări full până în 6000€?

5 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. In nici-un caz nu. Daca gasesti in pretul ala, sa fi pregatit sa mai bagi cateva mii in ele. Nici golf 6 mai bine intretinut nu gasesti in banii aia, dar'minte passat si full. In schimb poti gasi un b6, euro4, de 1. 9tdi(e tanc acel motor), bine dotat in banii tai, sau un audi a4/a6.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Poate daca cauti in strainatate. Germania sau poate Anglia? Noi luam mereu din Anglia si scapam mult mai ieftin.

Ia uite ce am gasit. Incep de la 1800£, deci vreo 2000€. Sunt foarte multe anunturi acolo. Recomamd insa sa dai tu o fuga pana in Anglia, sa vezi tu masina ca totusi e la mana a doua. Pe langa pretu ala, mai calculeaza cel mul 200€ pe bilete de avion (daca te duci singur) inca vreo 500€ pentru hoteluri, mancare, bilete de tren etc. si inca vreo 800€ pentru vapor. Oricum, si daca pui mai multi bani pentru fiecare chestie, te scoate MULT mai ieftin decat 6000€ cum ziceai tu. Siteul pe care am sa il pun mai jos, gaseste o gramada de masini in Anglia. Daca vrei sa mai cauti, acolo sus unde dai search, o sa iti ceara un cod postal uk. Baga SO151HJ.

https://www.autotrader.co.uk/......car-search

Multa bafta! :)

Răspuns utilizator avertizat