| ZyReXe a întrebat:

As vrea sa fac niste modificari cosmetice simple pe un Renault Clio din 2005, ce imi recomandati?

Eu m-am gandit la folie pe geamuri si pe stopuri si dupa pe toata masina,asa de inceput, dupa ce ati mai recomanda? (Nu am un buget foarte mare deci nu recomandati bodykit-uri)

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca foliile pe stopuri nu sunt legale sub nicio forma a lor

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Schimba ceva lumini. De exemplu, leduri albe in loc de becurile clasice de la numar, plafoniere, portbagaj si torpedo. Ai putea chiar sa pui un modul de lumina ambientala sub bord, o culoare asortata cu bordul.
Daca e pe benzina, eu unul i-as pune macar un filtru de aer sport, daca e motor cu debitmetru de aer.