| ColT a întrebat:

vreau sa imi cumpar o masina dar am un buget destul de limitat happy. m-am axat pe renault clio din 98 motor 1.1. ce parere aveti despre ele?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu iti recomand. Orice Renault facut inainte de 2002 nu ti-l recomand. Piese foarte scumpe si pica repede. O sa bagi foarte multi bani in masina. Uite-te la un Golf 3 il gasesti pe la acelasi pret si te va tine mult mai mult!

7 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Sunt[mai bine zis, au fost]masini bune.cu o conditie; sa nu fie din lotul fabricat in Turcia! rolling on the floor

| a1doru a răspuns:

@fortuna.dom' injiner[ca sa te tachinez, ca imi esti simpa], da intre un golf1 si un golf3, care crezi ca e mai bun[lasand la o parte ''noutatile'']. vorbesc strict dpv.mecanic.

| RANGE a răspuns:

Iar astea pe aici cu golfurile 3? urate masini...cu spume

| DeadManPhenom a răspuns:

Are motorul mic, depinde de puterea lui, cati CP are? si 98? nu crezi ca e cam batran?

| ColT explică:

Va multumesc pentru pareri!

| mario1991 a răspuns:

Ia-ti mah opel vectra 1995 ca are tata din 91 da e buna rau

| Goldie a răspuns:

Nu-ti lua renault! e cea mai proasta masina din lume! #1