| UzZy94 a întrebat:

Asi dori si eu un site unde sa pot gasi informati despre taxe tot ce trebuie stiut despre asta pentru ca vreau sa-mi cumpar o masina si vreau sa vad intai ce taxe sunt cate sunt cat sun etc.Si pentru ca sa inscriu alta masina aici in Romania cat ar fi pretul un fel de calculator nu stiu prea bine cum sa descriu oricum sa vad cum este treaba ca sa stiu ce fel de masina sa imi iau.Eu m-am gandit la un Audi a4 sau un VW Golf4 si as vrea sa vad care este mai convenabil.Va multumesc. FUNDA!

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mai bine ia-ti unul inmatriculat dupa 2007

| Oviiyy a răspuns:

Tasteaza pe google calculator taxa 2013 si gasesti destul. orientattiv la o masina euro 4 cu motor de 2 litri, cu noxe de 138 grame/km taxa este de 1000 euro

| AlexAnder455321 a răspuns:

Intra pe ANAF