| PlusZero a întrebat:

Astazi am observat ca furtunul de la apa pentru parbriz este rupt, imi puteti spune cu aproximatie cat m-ar costa sa il schimb?

Masina este un audi a4 b7 din 2008.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa-ti traduc eu ce a vrut sa spuna Denila123: Exista furtunuri cu ac pentru perfuzii. Costa cativa lei. Iti tai de acolo o bucata cat vechiul furtun si-l inlocuiesti si gata.

| Denila123 a răspuns (pentru Salontanul):

Da, am zis sa cumpere niste perfuzi si de-acolo ea furtunul

| Salontanul a răspuns (pentru Denila123):

N-ai inteles! Ai scris "perfizi" si acum "perfuzi" in loc de "perfuzii". Apoi ai scris "furtuni" (vant puternic) in loc de "furtunuri" (tuburi flexibile din cauciuc, plastic su materiale textile).

| sierra1 a răspuns:

Găsești și cu un leu metru la carrefour, cora, ocean...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca e Audi, cel putin dublu.

| Denila123 a răspuns:

Cumpăra niste perfizi si ei furtuni de-acolo e perfect

| Salontanul a răspuns (pentru Denila123):

laughing Pentru limba romana apasa tasta 1!