| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune cu aproximatie cat costa o sedinta la un medic psiholog? Va multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| crisbebe a răspuns:

Daca iti iei trimitere de la medicul de familie este gratuit...cel putin verisoara mea asa a facut...trebuie interesat

| tzus a răspuns:

80 lei si eu am fost acum depinde de oras

| VreauSaRad a răspuns:

O sedinta individuala costa in jur 70 de lei si dureaza 50 de minute. O sedinta de cuplu sau familie costa in jur 90 de lei

| Gynann a răspuns:

100-150 ron