| ANONIMANON a întrebat:

Audi a4 sau audi a5 sportback?

Răspuns Câştigător
| AtomiX a răspuns:

A5 clar..eu personal prefer mai mult A5-ul, dar acum depinde si ce vrei sa faci cu masina big grin

| ANONIMANON explică (pentru AtomiX):

Cutie de viteze automata sau manuala?

| AtomiX a răspuns (pentru ANONIMANON):

In prezent, cutia automata este de departe cea mai buna alegere, este la fel de rapida, si mai confortabila decat cea manuala. In Romania, cel mai important criteriu de alegere a unei masini este, din pacate, pretul de achizitie. Mai toate modelele de masini din ziua de azi au si optiunea unei cutii de viteze automate, in locul celei manuale. Dar costa extra acest lucru.

| JohnnyBi a răspuns (pentru AtomiX):

Si iarna pleci pe jos rolling on the floor

6 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Audi A cat mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personal prefer a3 sportback dar si 4 si 5 sunt frumusele.

| Ronald0 a răspuns:

A5, cu siguranta