| TheOne19 a întrebat:

Audi q7 vs land rover discovery 4?!

9 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ba voi sunteti nebuni? Ce intrebare e asta? Audi Q7 e masina de fite si in rest e varza. E uriasa, extrem de lunga dar cu spatiu putin in interior si portbagaj raportat la marime, e numai plastic, aia numai masina de om serios nu e. Daca vrei SUV si serios mergi pe Discovery 4, Mercedes GL, Toyota Land Cruiser... dar nu Q7... sa fim seriosi!

| autostiri a răspuns:

Daca vrei lux iei audi, daca vrei munte in general....land 100%. http://www.autostiri.info/

| bibi5961 a răspuns:

Clar Q7, e o masina de lux si daca vrei ai si viteza cu ea, arata exceptional, iar dotarile sunt mult mai multe la audi decat la land rover. land roveru e mai mult pentru oameni mai invarsta (parerea mea), un Q7 e mai pentru tineri tongue si la piese, e mai ieftin audi decat land rover. designul interior exterior nici sa nu mai vorbim. eu daca as avea banii aia, clar mi-as lua un Q7. crede-ma, m-am interesat f mult de masina asta.

evenso
| evenso a răspuns:

Land Rover Discovery 4 :)

http://www.google.com/......tp?/imgres r:11, s:0

| Anda1708 a răspuns:

Audi Q7 happy

| TheOne19 explică:

2-2 pentru fiecare! alte pareri?!

| outlander2007 a răspuns:

Pentru drumurile din Romania eu zic Discovery 4happy. Daca vei circula doar in Ro cel mai bun e Discovery 4, pe autostrada e putin greoi la acceleratie dar nu te faci de ras

| catalincatalin2000 a răspuns:

Lasa audi ca nu-i marca tare land roverul ca ie foarte tare eu am un bmw x6 varianta m e bomba pe asfalt in 5. 8 secunde ajunge de la 0-100kn/h si are motorul de 5. 6 pe benzina consuma undeva 14 /100 dar e faina masina iti recomand bmw x5 bmw x6 si land rover disscovery 4 dar si un mercedes ml din 2011

| quert a răspuns:

Q7