| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Aveti idee cat este ipozitul si asigurarea la un BMW E60 (seria 5) din 2005-2006?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ba, de parca nu aveti google fratilor, pentru orice chestie intrebati pe TPU, cand puteti da un search pe google si acolo informatiile sunt 100% sigure, nu ca aici.

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns (pentru NuStiuCeNumeSaPunFrate):

Pai ai primit vreun raspuns, geniule? Daca dai un search pe google gasesti 10 oameni care au masina si cat platesc ei. Ai dreptate, data viitoare nu ma mai bag, nu meritati atentie.

| ady18 a răspuns:

Impozitul depinde de capacitatea cilidnrica exprimata in 'cmc' care este prezenta in cartea masini si de zona in care stai.
Asigurarea depinde de vechimiea ta in sofat si numarul de incidente provocate in tot acest timp ( recomand inscriierea pe numele unui batran, tata mama etc. care are multi ani vechime de condus si fara incidente ), incidentele conteaza doar daca cel pe care se inscrire masina a fost vinovatul si a dat asigurarea