| Luci88 a întrebat:

ce alegeti intre : BMW seria 1 din 2005, si Skoda octavia din 2006, 2007? Fundakiss

Răspuns Câştigător
| AndyPeScurt a răspuns:

Eu unul as alege Skoda.
Dar da mai multe detalii despre masini:
SKODA ar fi perfecta cu un motor 1. 9TDI
BMW sigur este foarte alergat si obosit si cred ca are minimum 40. 000km dati inapoi.Si mai ales seria 1 este condus mai mult de femei si de incepatori.
Bafta!

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Octavia e masina de familie, BMW o poseta de lux, de mers la cumparaturi.
As recomanda o Octavia 1.9 TDI (fara 2.0), dintre cele doua, cu conditia sa nu fie masina pentru oras, ca nu prea e potrivita.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Iale pe amandoua si gata! Ca sunt ieftine! laughing Glumeam mai bun e BMW-ul.

| MariusF23 a răspuns:

Prefer BMW, Skoda arata ca un fier de calcat.

| umbra09 a răspuns:

Skoda

| DennK a răspuns:

Bmw - l-as alege pentru aspect si impresia care o lasa
Skoda - pentru consum mai mic si an mai recent de fabricatie.

| AndyPeScurt a răspuns:

Eu unul as alege Skoda.
Dar da mai multe detalii despre masini:
SKODA ar fi perfecta cu un motor 1. 9TDI
BMW sigur este foarte alergat si obosit si cred ca are minimum 40. 000km dati inapoi.Si mai ales seria 1 este condus mai mult condus de femei si de incepatori.
Bafta!

| AndyPeScurt a răspuns:

Scuze pentru greseli am scris repede