| anonim_4396 a întrebat:

Azi am spalat scaunele masinii cu solutie de tapiterie si am folosit un aspirator cu extractie si injectie, insa in anumite locuri, neaccesibile cu aspiratorul inca se simte putin miros de solutie si e deranjant. Va trece cu timpul acel miros sau va trebui sa il scot eu?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa lasi masina cateva zile cu geamurile deschise, ca sa se usuce tapiteria complet.
Miroase inca fiindca in acele locuri tapiteria nu este uscata.

| anonimg a răspuns:

Scoți scaunele mașinii.