| Klaus1997 a întrebat:

Spuneti-mi daca bicicletele rich sunt bune?

Răspuns Câştigător
| MO231 a răspuns:

Eu am rich si ma tine foarte bine, dar acum depinde de model

5 răspunsuri:
| andreisandu28 a răspuns:

NUUUU nu iti llua rich mie mi-e scarba de ele te pisi pe ele

| MO231 a răspuns:

Da sunt bune si eu am rich si ma tine perfect dar acum depinde si de model.

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Eu cred ca-s bune dar depinde de tine cum iti place sa alegi acel tip de bicla potrivita ptru tine funa?

| Georg3 a răspuns:

BUNA sau salut! Eu as putea sa-ti spun ca bicicletele rich nu sunt bune.NU detin una, dar un prieten de al meu are una de sase luni si numai are deja ce face cu ea. Iti sugerez un Dhs pe timp de vara sau orice altceva happy.

| gesolnifico a răspuns:

Sall ia-ti un dhs foarte bun sau daca nu un bmx